logo left

2021 Tahitótfalu, Nagy Imre u.15.

Köszönjük, hogy meglátogatta honlapunkat.

Az Alapítvány logója és a Tahitótfalu panoráma kép Almássy Csaba munkája

pws

Szabadidő Park

A Szabadidőparkot sok-sok fáradságos munka után 2003 szeptember 13-án nyitottuk meg egy egésznapos Parkbulival, melyet hagyományként azóta is minden év szeptemberének második szombatján tartunk. A helyi közösség jó gazdaként vigyázza e pihenőhelyet, apróbb javításoktól eltekintve, még nem volt különösebb dolgunk, bár a Park állagmegóvása állandó feladat. Az iskolások nyári szünidejében az Alapítvány programokat szervez az ide kilátogató iskolásoknak. 2004-ben az egésznapos játékok mellett volt itt tűzzománckészítés Szántó Sándor tűzzománc művész és Szántó Karácsony Tünde vezetésével, kreatív grafikai foglalkozás Aladics Antal vezetésével, íjászoktatás az Aranyszarvas íjászok vezetésével és még ki tudja hányféle program, melyeket Rainer Gabika felügyelt reggeltől estig. A parkban télen, ha az időjárás engedi időszakos jégpálya várja az érdeklődőket. Tavaly az augusz 20-i ünnepségnek is helyt adott a Sport és Szabadidőpark. Idén nyáron is várjuk iskolásainkat. Itt is szeretnénk megköszönni mindazoknak a munkáját, támogatását, mely nélkül a Park nem jöhetett volna létre. Köszönjük mindazok önzetlen segítségét, akik programjaink megvalósításában részt vettek, így minden magánembernek és civil szervezetnek és persze nem utolsó sorban Tahitótfalu Önkormányzatának.